Wydarzenia
Członkowie
Dyrygentka
Parafia w Łosince
Osiągnięcia
Do słuchania...
Galeria zdjęć
Księga gości


INNE STRONY:
Gmina Narew
Ramonka
Nasz region...
Szkoła w Narwi
Cerkiew.pl

| Strona główna | Kontakt |

 

 

WYDARZENIA W 2007 ROKU

W dniu 22 grudnia 2007 roku w remizie strażackiej w Narwi odbyło się spotkanie przedwigilijne dla społeczności lokalnej zorganizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury w Narwi.

więcej...

16 września 2007 roku w Gminie Narew odbyło się tradycyjne święto plonów i rolników - Dożynki Gminne. Uroczystości rozpoczęły msze dziękczynne w cerkwi oraz w kościele w Narwi, w trakcie których nastąpiło uroczyste wyświęcenie wieńców dożynkowych.

więcej...

W dniach od 19 do 21 kwietnia 2007 roku odbywał się w Warszawie II Ogólnopolski Ekumeniczny Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej "KAIROS". W festiwalu brały udział chóry, zespoły i wykonawcy z całego kraju, w tym również zespół Zaranoczka z Narwiańskiego Ośrodka Kultury.

więcej...

16 czerwca 2007 roku na stadionie sportowym w Narwi odbyła się pierwsza impreza plenerowa Gminy Narew - ŚWIĘTO KULTURY BIAŁORUSKIEJ. Została ona zorganizowana przez Narwiański Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Promocji Kultury Tutejszej.

więcej...

Kilkadziesiąt zespołów i solistów wystąpiło 10 czerwca 2007 roku  w eliminacjach Konkursu Piosenki Ukraińskiej "Z Pidlaskoj Krynyci 2007 - Z podlaskiego ŹRÓDŁA 2007", który odbył się w Bielsku Podlaskim.

więcej...

W dniu 18 maja 2007 roku w kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P. i Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Narwi odbył się tegoroczny Koncert Pieśni Chrześcijańskiej, będący imprezą towarzyszącą Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej - Hajnówka 2007.

więcej...

10 lutego 2007 roku w Gminie Narew gościli dyplomaci koreańscy: Ambasador Korei KIM PYONG IL z synem i córką, Zastępca  Ambasadora KIM JU DOK, Attache Kulturalny Ambasady Korei RI CHUN SU oraz pracownicy ambasady.

więcej...

11 i 12 stycznia 2007 roku w Hajnowskim Domu Kultury odbyły się koncerty kolęd w ramach "Hajnowskich  spotkań z kolędą prawosławną". Tegoroczne spotkania kolędnicze zorganizował Dekanalny Instytut Kultury Prawosławnej w Hajnówce oraz Hajnowski Dom Kultury przy współpracy Stowarzyszenia "Miłośnicy Muzyki Cerkiewnej"...

więcej...

11 stycznia 2007 roku w świetlicy środowiskowej "Przystań", a zarazem w Filii Bibliotecznej w Łosince odbyła się miła uroczystość pożegnania starego i przywitania nowego roku zgodnie z tzw. starym stylem. Ten szczególny wieczór zgodnie z prastarą ludową tradycją  nosi nazwę SZCZODRY WIECZAR.

więcej...

Prawosławne Święta Bożego Narodzenia 2007 były szczególnie uroczyście obchodzone w wiejskiej parafii pw. Św. Apostoła Jakuba w Łosince. 7 stycznia 2007 roku parafię odwiedził Metropolita Warszawski i całej Polski SAWA, aby przewodniczyć głównym nabożeństwom świątecznym.

więcej...

Rok 2011 Rok 2010 Rok 2009 Rok 2008 Rok 2007 Rok 2006

 

 
Wstecz Dalej

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE