Wydarzenia
Członkowie
Dyrygentka
Parafia w Łosince
Osiągnięcia
Do słuchania...
Galeria zdjęć
Księga gości


INNE STRONY:
Gmina Narew
Ramonka
Nasz region...
Szkoła w Narwi
Cerkiew.pl

| Strona główna | Kontakt |

 

 

WYDARZENIA W 2008 ROKU

14 grudnia 2008 roku w Domu Kultury w Bielsku Podlaskim odbył się koncert muzyki cerkiewnej w ramach VII Dekanalnych Wieczorów Muzyki Cerkiewnej. Koncert odbył się w ramach działalności Instytutu Kultury Prawosławnej w Bielsku Podlaskim.

więcej...

14 października 2008 roku parafia prawosławna w Łosince uroczyście obchodziła parafialne święto Opieki Matki Bożej. Uroczystej Liturgii Świętej przewodniczył Biskup Supraski Grzegorz.
 

więcej...

W roku 2007 cerkiew parafialna w Łosince przeszła remont generalny. Wewnątrz świątyni odremontowano podłogi, stare obicia ścian zastąpiono nową, dębową szalówką, ściany pomalowano nową farbą paroprzepuszczalną...

więcej...

10 maja 2008 roku w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku, z błogosławieństwa biskupa Jakuba, odbył się już po raz piąty Konkurs Recytatorski Prawosławnej Poezji Religijnej. W konkursie udział wzięło ponad 150 uczestników, w tym członkowie zespołu Zaranoczka.

więcej...

W dniu 18 kwietnia 2008 roku odbyły się w Warszawie przesłuchania konkursowe III Ogólnopolskiego Ekumenicznego Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej KAIROS 2008. Organizatorem festiwalu jest Dom Kultury "Włochy" w Warszawie.

więcej...

W dniu 7 marca 2008 roku w świetlicy w Łosince odbył się wieczorek pod hasłem "Babskije posieduchy" przygotowany z okazji Dnia Kobiet przez Gminną Bibliotekę Publiczną, podczas którego wystąpił zespół Zaranoczka prowadzony przez Marię Radczuk.

więcej...

29 stycznia 2008 roku w Diecezjalnym Ośrodku Kultury Prawosławnej ŚWIATŁOŚĆ w Krzywcu odbyła się wieczornica pt. "Żywie jaszcze tradycja". Uroczystość została zorganizowana przez Narwiański Ośrodek Kultury i była poświęcona obrzędom noworocznym.

więcej...

20 stycznia 2008 roku w Klubie Garnizonowym w Białymstoku odbyły się IX Prezentacje Zespołów Kolędniczych "GWIAZDA I KOLĘDA". Koncert został zorganizowany przez Towarzystwo Kultury Białoruskiej przy pomocy finansowej Prezydenta Miasta Białegostoku.

więcej...

Rok 2011 Rok 2010 Rok 2009 Rok 2008 Rok 2007 Rok 2006

 

 
Wstecz Dalej

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE