Wydarzenia
Członkowie
Dyrygentka
Parafia w Łosince
Osiągnięcia
Do słuchania...
Galeria zdjęć
Księga gości


INNE STRONY:
Gmina Narew
Ramonka
Nasz region...
Szkoła w Narwi
Cerkiew.pl

| Strona główna | Kontakt |

 

 

Rok 2011 Rok 2010 Rok 2009 Rok 2008 Rok 2007 Rok 2006

OSTATNIE WYDARZENIA...

Stowarzyszenie SPADCZYNA serdecznie zaprasza na spotkanie z o. Grzegorzem Sosna oraz m. Antoniną Troc-Sosna,  autorami książki „Łosinka. Parafia na skraju Puszczy Ladzkiej”, które odbędzie się  w dniu 24 września 2011 r. w świetlicy wiejskiej w Łosince”

więcej...

25 września 2011 roku na stadionie sportowym w Narwi odbyło się tegoroczne święto plonów – Dożynki Gminne. Organizatorami uroczystości byli Wójt Gminy Narew oraz Narwiański Ośrodek Kultury.

więcej...

Stowarzyszenie SPADCZYNA serdecznie zaprasza mieszkańców parafii Łosinka do udziału w warsztatach wyszywania i haftu w ramach projektu  „Było, nie minęło...”.

więcej...

Stowarzyszenie SPADCZYNA serdecznie zaprasza do udziału w projekcie „Było, nie minęło...”. Projekt skierowany jest do mieszkańców wsi Łosinka oraz okolicznych miejscowości zainteresowanych tradycją wyszywania i haftu.

więcej...

30 lipca 2011 roku odbyło się w Krzywcu podsumowanie projektu „Remont świetlicy wiejskiej w Krzywcu”. Organizatorami uroczystości byli Wójt Gminy Narew oraz Narwiański Ośrodek Kultury.

więcej...

24 lipca 2011 roku przed Parkiem Wodnym w Hajnówce zorganizowano pierwszy i jak zapowiadają organizatorzy na pewno nie ostatni Letni Salon Artystyczny.

więcej...

23 lipca 2011 roku odbyły się XII Dni Narwi. W tym roku największa impreza muzyczna Gminy Narew odbyła się na stadionie sportowym w Narwi. Organizatorami Dni Narwi byli Wójt Gminy Narew oraz Narwiański Ośrodek Kultury.

więcej...

 
Dalej

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE