Wydarzenia
Członkowie
Dyrygentka
Parafia w Łosince
Osiągnięcia
Do słuchania...
Galeria zdjęć
Księga gości


INNE STRONY:
Gmina Narew
Ramonka
Nasz region...
Szkoła w Narwi
Cerkiew.pl

| Strona główna | Kontakt |

 

 

WYDARZENIA W 2010 ROKU

7 listopada 2010 roku w świetlicy wiejskiej w Czyżach odbyły się XVII Jesienne Spotkania z Folklorem Białoruskim. Podczas spotkania wystąpiły min. zespoły Ramonka oraz Zaranoczka z Łosinki.

więcej...

16 października 2010 w Diecezjalnym Ośrodku Kultury Prawosławnej „Światłość" w Krzywcu odbyła się uroczysta wieczornica pod hasłem „Przeżyjmy to jeszcze raz”, podsumowująca dwa tegoroczne projekty realizowane przez chór Ramonka z Łosinki.

więcej...

12 września 2010 roku odbyła się konsekracja odremontowanej cerkwi p.w. Św. Jerzego na cmentarzu w Łosince. Uroczystościom przewodniczył J.E. Sawa – Metropolita Warszawski i całej Polski.

więcej...

5 września 2010 roku odbyły się w Narwi uroczyste obchody święta plonów – Dożynki Gminne, połączone z XX-leciem Samorządu Terytorialnego. Podczas uroczystości wystąpił także zespół Zaranoczka.

więcej...

7 sierpnia 2010 roku był szczególnym dniem dla wsi Łosinka i jej mieszkańców, gdyż tego dnia chór Ramonka hucznie obchodził XV-lecie swojej działalności artystycznej. Podczas festynu wystąpił min. zespół Zaranoczka.

więcej...

23 i 24 lipca 2010 roku odbyła się największa tegoroczna impreza kulturalna Gminy Narew – XI Dni Narwi. Pierwszego dnia z koncertem wystąpił młodzieżowy zespół Zaranoczka z Łosinki.

więcej...

9 maja 2010 roku w Soborze Św. Trójcy w Hajnówce rozpoczął się Międzynarodowy Festiwal Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej. We wtorek hajnowskiej publiczności zaprezentował się młodzieżowy Chór Zaranoczka Parafii Prawosławnej w Łosince.

więcej...

7 lutego 2010roku w Diecezjalnym Centrum Kultury Prawosławnej „Światłość” w Krzywcu odbyła się prezentacja książki pt. Łosinka. Parafia na skraju Puszcze Ladzkiej. Autorami książki są ks. Grzegorz Sosna oraz matuszka Antonina Troc-Sosna.

więcej...

29 stycznia 2010 roku w Diecezjalnym Ośrodku Kultury Prawosławnej „Światłość” w Krzywcu odbyła się kolejna wieczornica z cyklu „Żywie jaszcze tradycja” poświęcona tradycji kolędowania.

więcej...

10 stycznia 2010 roku w Klubie Garnizonowym w Białymstoku odbyły się XI Prezentacje Zespołów Kolędniczych pod hasłem „Gwiazda i Kolęda”.

więcej...

Rok 2011 Rok 2010 Rok 2009 Rok 2008 Rok 2007 Rok 2006

 

 
Wstecz Dalej

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE