Wydarzenia
Członkowie
Dyrygentka
Parafia w Łosince
Osiągnięcia
Do słuchania...
Galeria zdjęć
Księga gości


INNE STRONY:
Gmina Narew
Ramonka
Nasz region...
Szkoła w Narwi
Cerkiew.pl

| Strona główna | Kontakt |

 

 

WYDARZENIA W 2006 ROKU

17 grudnia 2006 roku w Remizie Strażackiej w Narwi odbył się wieczór kolęd pod hasłem "Spotkanie z kolędą", przygotowany przez Narwiański Ośrodek Kultury. Licznie przybyłej publiczności dzieci i młodzież z Gminy Narew zaprezentowały wspaniałe kolędy i świąteczne scenki.

więcej...

W dniach od 4 do 10 grudnia 2006 roku w Bielsku Podlaskim odbyły się V Dekanalne Wieczory Muzyki Cerkiewnej, których przesłaniem były słowa prokimienu liturgii: "Pojtie Bohu naszemu pojtie. Pojtie Carewi naszemu pojtie".

więcej...

14 października 2006 roku zapisał się złotymi zgłoskami w historii parafii prawosławnej w Łosince. W tym uroczystym dniu święta Opieki Matki Bożej, które zbiegło się z 230-leciem parafii i 120-leciem konsekracji cerkwi parafialnej, do Łosinki przybył Jego Ekscelencja LEO - Arcybiskup Karelii i całej Finlandii.

więcej...

Dzień 9 września 2006 roku był szczególnym wydarzeniem dla chóru parafii prawosławnej pw. Św. Apostoła Jakuba w Łosince, działającego przy Narwiańskim Ośrodku Kultury. W tym dniu zespół RAMONKA uroczyście obchodził swoje święto 10-lecia istnienia i działalności artystycznej.

więcej...

W dniu 30 lipca 2006 roku w Puchłach w przepięknie położonym miejscu nad rzeką Narew odbyła się kolejna impreza plenerowa pod hasłem II SPOTKANIA FOLKLORYSTYCZNE W PUCHŁACH, której organizatorem był Narwiański Ośrodek Kultury.

więcej...

Dnia 8 lipca 2006 roku nad rzeką Narew odbyły się
VII Dni Narwi 2006 zorganizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury we współpracy ze Stowarzyszeniem Dziedzictwo Podlasia.

więcej...

4 czerwca 2006 roku w amfiteatrze w Narwi odbył się festyn ludowy pod hasłem "Święto Kultury Białoruskiej" zorganizowany przez Narwiański Ośrodek Kultury. Na festynie wystąpiło wiele lokalnych i przyjezdnych zespołów wokalnych oraz tanecznych.

więcej...

Dnia 21 maja 2006 roku w amfiteatrze w Narwi odbyła się pierwsza tegoroczna impreza plenerowa pod hasłem MAJÓWKA Z BIBLIOTEKĄ zorganizowana przez pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi.

więcej...

W dniu 18 maja 2006 roku w kościele rzymskokatolickim w Narwi odbył się po raz czwarty koncert pieśni chrześcijańskiej zorganizowany przez  Narwiański Ośrodek Kultury w Narwi. W tegorocznym koncercie udział wzięły również chóry ZARANOCZKA i RAMONKA.

więcej...

Rok 2011 Rok 2010 Rok 2009 Rok 2008 Rok 2007 Rok 2006

 

 
Wstecz

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE